Obľúbené apartmánové domy na predaj

Reality Bešeňová
hamburger menu

Apartmány DREAMS

PolohaOblúbený Apartmánový dom v Bešeňovej

Apartmány Dreams: Apartmánový dom na predaj v Bešeňovej a jeho poloha

Apartmánový dom DREAMS sa nachádza v srdci Liptova, v známej obci Bešeňová, ktorá sa radí medzi špičku rekreačných lokalít na Slovensku. Rozľahlá Liptovská kotlina poskytuje nespočetné množstvo možností na výlety do prírody, ako aj všestranné športové vyžitie. Nachádza sa v nej 8 lyžiarskych stredísk, 4 aquaparky a 3 národné parky s 1 185 km turistických trás. V blízkosti sa nachádza veľa krásnych miest pre oddych a aktívny pohyb, ako napríklad Nízke Tatry, Západné Tatry, Chočské vrchy alebo Liptovská Mara.

V blízkosti apartmánového domu sa nachádza Archeologický park Havránok (iba 4,5 km), vodná nádrž Liptovská Mara je vzdialená 6,6 km a v Demänovskej ľadovej jaskyni sa schladíte už o necelých 14,5 km od Apartmánov DREAMS. O návštevníkov preto určite nebudete mať núdzu.

Či už budete svoj nový apartmánový dom využívať pre seba, pre svojich známych alebo ho budete komerčne prenajímať, vaša investícia sa Vám zúročí nad očakávanie. Pri porovnaní vyťaženosti a cien Apartmánov DREAMS je návratnosť investície na úrovni 6-7 rokov.

Fotogaléria Apartmánový dom na predaj

Top